Абсолютно кожен власник ресторану або кафе під час продумування концепції закладу хоче отримати затишний простір. Неповторна атмосфера привабливості зали залежить саме від меблів. Крісла – це яскравий акцент, який визначає весь вигляд закладу, відштовхує або залучає клієнта. Набагато зручніше пити напій у зручному кріслі, ніж на жорсткому некомфортному стільці. Сьогодні виробники випускають крісла абсолютно різних дизайнів, що дозволяє підібрати меблі з урахуванням стилю інтер’єру.

Найкраще рішення – звернутися до спеціалізованого виробника “Флай Дизайн”, який пропонує крісла для кафе та ресторанів у широкому асортименті та за доступними цінами.

Крісла для ресторанів та кафе: якими вони мають бути?

Варто наголосити, що численні дослідження в галузі ресторанного бізнесу довели, що головна причина скорочення кількості підприємств громадського харчування – це неправильний вибір меблів. Закупівля крісел у неперевірених компаній може призвести до сильного відтоку відвідувачів ресторану. Якщо запропонувати відвідувачам розслабитись та відпочити від повсякденних справ у комфортних кріслах – мало хто відмовиться від такого задоволення.

Критерії підбору крісел для ресторану:

  • Відповідність загальному стилю закладу та його статусу. Ідеальні меблі повинні підтримувати стилістику закладу, при цьому ніяк з неї не вибиватися. Тут же важливо звернути увагу на розмір крісел, оскільки масивні вироби будуть вкрай недоречними у маленьких закладах;
  • Конструкція. Зазвичай крісла мають стандартну конструкцію: ніжки, сидіння, спинка. Для підвищення рівня комфорту важлива наявність підлокітників. Форма ж буває різною. Таким чином, важливо вибирати найбільш зручну модель з урахуванням основних відмінностей конструкції;
  • Зручність та безпека крісел для ресторану. Важливо, щоб клієнт не думав про те, чи не перевернеться крісло в ході експлуатації;
  • Термін служби меблів для ресторанів. Якісні меблі обов’язково повинні витримувати сильні навантаження;
  • Оббивка крісел. Це може бути шкіра, шкірозамінник, флок, замша, жакард, екошкіра і так далі.

Замовити крісла для ресторану або кафе можна на сайті спеціалізованої компанії. Такий варіант справді швидкий і зручний. При цьому можна добре заощадити, і отримати якісні вироби.

Відповідально підійдіть до вибору крісел для свого закладу громадського харчування, щоб створити максимально затишну атмосферу.