Канадська технологія зведення будинків із застосуванням теплоізоляційних SIP-панелей набуває все більшого поширення. Відсутність найменшої усадки – це найважливіша перевага таких будівель. Тому, до внутрішнього оздоблення можна переходити відразу ж після завершення будівництва.

Підготовчі роботи

Перед тим, як приступити до обробки канадських будинків (внутрішньої), необхідно враховувати, що стіни, підлогу, а також поверхню стелі є ідеально рівною. Тому, їх не доведеться вирівнювати самостійно, використовуючи штукатурку. В результаті витрати часу на обробку будинку істотно знижуються.

Єдине, що потрібно зробити перед тим, як приступити до обробки – закрити стики, використовуючи малярську сітку. Після цього стики ретельно зашліфовивают і проводиться полірування. У ванній кімнаті стики необхідно закрити герметиком або гермобутілом. Така мастика не ​​застигає повністю, вона залишається еластичною. Завдяки цьому тріщини з часом не з’являються. Статеві панелі потрібно промазати повністю. Це забезпечує безпеку в разі протікання сантехнічних приладів, побутової техніки. В цілому, вибір типу оздоблювального матеріалу для будівель з SIP-панелей залежить від вимог та побажань господарів. Завдяки достатку будівельних матеріалів можна реалізувати практично будь-який проект. Мобільний будинок в цьому випадку стане затишним і комфортним для проживання.

Обробка стін

Найбільш простий спосіб – фарбування стін. Покупцеві досить вибрати фарбу, яка підходить за текстурою і кольором. У разі грамотного вибору інтер’єр вітальні або спальні буде виглядати по-новому. Ще один популярний варіант – обробка шпалерами. За рахунок широкого асортименту знайти потрібний матеріал, який відповідає смакам, а також перевагам покупця не складе труднощів.

Оздоблення гіпсокартоном

Гіпсокартон для проведення внутрішньої обробки покупці вибирають досить часто. Це обумовлено цілим рядом позитивних особливостей матеріалу:

  • широким розмаїттям дизайнерських рішень;
  • оперативністю монтажу будь-якої складності;
  • привабливими цінами.

Для обробки ванної кімнати, кухні рекомендується використовувати спеціальний водостійкий гіпсокартон.

Внутрішнє оздоблення декоративним каменем

Оздоблення каменем ставиться до найбільш витратним і складним способам. В цьому випадку можна експериментувати. Вид приміщень, для яких використовується декоративний камінь, здатний привести в захват навіть найвибагливіших замовників.