1. Особливості обробки ванної кімнати мозаїкою

Кілька певних нюансів:

Для оформлення маленької ванної кімнати в квартирі, підійде дрібна глянсова мозаїка в світлих тонах. Також невелике приміщення можна візуально розширити за допомогою музичного бордюру контрастного відтінку, розташованого не високомудроватя від статі.

Декор мозаїкою від https://plitka.ua/catalog/plitka/mozaika/ навколо дзеркала не тільки додасть Вашим виробам естетичний вигляд, але і захистить його від потрапляння всередину води. За допомогою такого оформлення виходить виконати зонування, наприклад, відокремити душову від санвузла.

2. Види мозаїки

Виділяють три різновиди:

Мозаїчна плитка. З її допомогою можна домогтися найскладніших композицій, узорів і малюнків і тим самим наділити інтер’єр яскравими і оригінальними нотками.
Самоклеящаяся мозаїка. Володіє особливою гнучкістю, що дозволяє з легкістю оформляти будь-які складні, округлі і криволінійні площині.
Плитка під мозаїку. Являє собою цільне виріб з мозаїчним малюнком з прорізами.

Плитка під мозаїку є більш бюджетним варіантом, зовні нічим не відрізняється від оригіналу.

Мозаїка в ванній: види, матеріали, кольори, форми, дизайн, вибір місця обробки

3. З якого матеріалу буває?
Дану обробку класифікують за різновиди матеріалів, що застосовуються для її виготовлення.

  • Керамічна плитка (кахель).
  • Пластикова.
  • Скляна.
  • Смальта.
  • Метал.
  • Камінь.

Від виду матеріалу, залежить, не тільки зовнішній вигляд даної облицювання, але і її експлуатаційний термін.

4. Що у ванній можна обробити мозаїкою?
Найбільш популярні варіанти обробки.

4.1. стіни
При прояві певної фантазії, виходить створити по-справжньому неповторне, оригінальне і красиве оформлення стін у ванній кімнаті. Настінної плиткової мозаїкою можна прикрасити, як всю поверхню, так і тільки деякі її ділянки. Також дуже оригінально на стінах виглядають мозаїчні панно, розміщені поруч з душовою кабіною, умивальником, тумбою з дзеркалом або ванною.

4.2. На підлогу
Для підлогового декору, бажано вибирати більш міцну і товсту плитку під мозаїку. Дизайн статі однаково добре виглядає, як в однотонному виконанні, так і декорований орнаментами або красивим панно.

4.3. стільниця
За рахунок облицювання мозаїчною плиткою, стільниця під раковину, набуває естетичний, елегантний і вишуканий вигляд.

4.4. Душова кабіна
Для оформлення душового піддону, в цілях безпеки слід підбирати протиковзку мозаїку з високою вологостійкістю. За колірним рішенням перевагу віддають, як пастельним, так і яскравих тонів, гармонійно підлеглим домінуючому дизайну ванною.

4.5. полиці
Вишукана і незвичайна мозаїчна оздоблення з каменю, в оформленні полиць, перетворить їх з простого місця для зберігання різних предметів, в запам’ятовується дизайнерський елемент.

4.6. На екрані ванни
Екран з такою прикрасою, відрізняється, не тільки функціональністю, але і високою декоративністю, що надає обстановці дорогою, грунтовний і дуже стильний вигляд.

4.7. Стеля
Є найпростішим і при цьому незвичайним способом, формування неповторного дизайну ванної. За допомогою мозаїчної облицювання стелі, виходить наповнити приміщення привабливою магічною красою.