В останні роки збільшилося використання клінкерної цегли. У порівнянні зі звичайною цеглою вона має набагато більший термін служби. Завдяки підвищеній твердості та морозостійкості, а також низькому водопоглинанню, клінкерна цегла стала популярним будівельним матеріалом. Виготовляється цей матеріал за технологією випалювання.

На відміну від керамічної цегли, клінкерна цегла виготовляється з вогнетривкої глини. Він обпалюється за максимально можливої ​​температури – до 1300 градусів Цельсія. Це запобігає утворенню пор або включень у структурі цегли й тим самим гарантує високий рівень експлуатаційних характеристик.

Переваги

Клинкерный облицовочный кирпич має багато переваг перед будь-якою іншою облицювальною цеглою:

  1. Це дуже міцний будівельний матеріал (випробуваний на вигин та стиснення). Навіть через століття цей матеріал не втратить своєї оригінальності.
  2. Цей тип цеглини практично не вбирає воду. Опади у вигляді дощу або снігу не впливають на нього, тому виріб не ушкоджується.
  3. Матеріал морозостійкий. Оскільки клінкерна цегла не вбирає воду, вона може витримати 200 морозів. Він також дуже зносостійкий.
  4. Він не схильний до вицвітання або знебарвлення. Кислоти, луги та солі не завдадуть йому шкоди, як і мікроорганізми, такі як грибки та цвіль.
  5. І найголовніше, клінкерна цегла не піддається додатковій обробці.
  6. Цей унікальний продукт є екологічно чистим і тому є нешкідливим для навколишнього середовища. До його складу входять лише натуральні інгредієнти. Навіть різні кольори цегли обумовлені додаванням різних видів глини (білої, червоної, блакитної).
  7. Випускається в широкому асортименті кольорів та текстур. Для отримання цікавих текстур виробник не лише додає різні види глини перед випіканням, а й посипає поверхню цегли мінеральними частинками.
  8. Міцність цегли є ознакою її якості. Доведено, що клінкерна цегла може прослужити понад сто років.
  9. Вони бувають різних форм та розмірів і можуть бути будь-якого кольору. Це дозволяє споживачеві реалізувати будь-яку дизайнерську концепцію.
  10. Цегла використовується в різних областях. Завдяки йому зводяться зовнішні та внутрішні стіни будинків. Для облицювання стін це чудовий матеріал.