Кожен досвідчений турист знає, без чого точно не можна обійтися в поході — без якісного та правильно вибраного пальника. Без нього не можна швидко нагріти їжу на привалі, приготувати повноцінний обід або ж просто просушити вологий одяг. Пропонуємо вашій увазі найбільш затребувані моделі пальників, для різних кліматичних умов. 

Туристичний газовий пальник

Прості в користуванні газові пальники

Найбільш популярними є саме пальники, котрі працюють від газових балонів. Основними причинами популярності можна назвати:

  • простота під’єднання балона та використання пальника;
  • пальник перед використанням не потрібно прогрівати;
  • балони з газом легко купити навіть у найвіддаленіших населених пунктах;
  • газ горить без запаху та кіптяви, тому пальник можна використовувати у приміщенні (за дотримання правил вентиляції).

Є звісно і кілька нюансів — газові балони не можна проносити в салон літака. ому якщо ви плануєте переліт, краще обрати інший вид пальника. Також газові пальники гірше працюють при від’ємних температурах.

Дуже цікавим видається газовий пальник Meva Tripper, котрий відрізняється компактними розмірами та невеликою вагою. Вам достатньо взяти з собою цей пальник і не класти в рюкзак казанок. В пальнику є регулятор полум’я та теплообмінник, що прискорює нагрівання води. Також до комплекту входять чохол та підставка під балон.

Горелка Primus Lite

Мають попит газові пальники бренду Kovea, котрі оснащуються шлангом, п’єзопідпалом, покращеними характеристиками. В таких пальниках ефективна система попереднього підігріву, також є тепловідбивний екран, котрий дозволяє використовувати пальник в холодну пору року.

Kovea TKB-8911-1 — ця модель розроблена для стаціонарного використання, тому підійде для заміського будинку, квартири, на випадок зникнення основного джерела енергії. Пальник використовується з різьбовими газовими балонами, але можлива установка й цангового балону. Велика основа з широкими розкладними лапками забезпечує стійкість посуду.

Мультипаливні пальники — універсальний варіант

Головною перевагою таких приладів є їхня універсальність — деякі моделі можуть працювати не тільки на рідкому паливі, але й на газу. Одним із таких універсальних пальників є Optimus Polaris Optifuel, котрий може працювати на бензині, газі, дизельному паливі. Зручність використання забезпечує вбудована магнітна голка, котра прочищає форсунку, навіть коли ви готуєте щось на пальнику. Насос виготовлено з алюмінію, без крихких пластикових деталей, що забезпечує міцність конструкції.

Ще одна цікава модель мультипаливного пальника Kovea KB-0603 Booster — потужного, зручного, та легкого. Головна перевага цієї моделі – стабільна робота навіть при низьких температурах. В пальнику передбачена система попереднього підігріву палива, тому воно згорає повністю.

У магазині Терра Інкогніта вам завжди допоможуть підібрати ці чи інші моделі пальників.