Якщо раніше шафи-купе можна було побачити лише в небагатьох оселях, то сьогодні цим функціональним і ергономічним предметом меблів користується більша частина населення нашої планети. І, здавалося, видозмінити їх яким-небудь чином вже неможливо, та й, власне, начебто, як і ні до чого, адже вони і так є втіленням практичності і краси.

Однак дизайнерська фантазія не перестає дивувати нас незвичністю та оригінальністю – так, сьогодні нашій увазі представлені радиусные шкафы-купе, які від звичайних відрізняються своїми дивовижними формами. Використання таких меблів дозволяє кардинальним чином змінити інтер’єр, зробивши приміщення ще більш комфортним, затишним, красивим і об’ємним.

Видів радісних шаф-купе є кілька – так, вони можуть бути увігнутими, опуклими, вигнутими і хвилеподібними. Це дуже красиві і дуже компактні конструкції, що вміщають в себе безліч речей і не захаращують простір у приміщенні. Будь-яка радіусна шафа-купе відмінно вписується навіть в саме невелике приміщення – уздовж будь-якої стіни, в будь-який кут кімнати або нішу, повторюючи складні вигини рельєфної стелі або ж підлоги-подіуму. Перед іншими видами шаф-куп у радісних, крім їх цікавого зовнішнього вигляду і функціональності, є ще одна важлива перевага – це безшумна і м’яка конструкція дверей.

Завдяки незвичайному виконанню радісних шаф-купе з їх обтічними формами, виглядають вони дуже ефектно. Їх розміри і дизайн можуть бути найрізноманітнішими, а крім того, виробники надають широкі можливості у виборі матеріалів і колірних відтінків для обробки радіусних шаф – це і шкіра, і акрил, і декорований профіль, і ДСП – одним словом, вибрати те, що до душі може кожен. Якщо ви бажаєте в своєму житлі створити елегантний, неповторний інтер’єр і мати функціональні та практичні меблі, то, безсумнівно, ваш вибір впаде на радіусну шафу-купе.

У будь-якому випадку, радіусні шафи-купе – це нововведення, яке незабаром обов’язково прийде в кожен дім.