Гумова фарба є значним прогресом у будівництві, облицюванні будівель і ремонті. Вона прекрасно підходить для ремонту будь-яких видів покриття. Вона використовується як для внутрішніх будівельно-оздоблювальних робіт, так і для зовнішньої обробки, особливо в місцях, де багато вологи і вогкості.

Гумова фарба є еластичною, вона не лущиться, не тріскається і має властивість розтягуватися, тобто розширюватися при впливі вогкості. У теплі дана фарба звужується і виглядає, як нова, довгі роки. Гумової фарбою можна залатати згниле від вогкості ганок або дах на дачі, знадобиться тільки склотканина. Також вона використовується при покритті спортивних кортів, цоколів, душових кабін, кухонь. Нею покривається шифер, цегла, оцинковане залізо і ще безліч поверхонь, схильних до перепадів температур.

Дана фарба є абсолютно нешкідливою, оскільки основою її є акрилатна дисперсія і вода. Області застосування гумової фарби досить великі, вона підходить для будь-яких видів ремонтних робіт – від дерев’яних будівель до цегельних кладок. Гумову фарбу можна нанести на будь-яку поверхню, навіть на раніше пофарбовані рами або іржу, але перед цим необхідно очистити від старої фарби і відшліфувати. Особливо багато часу це не займе, оскільки всі полімерні барвники є недовговічними.

При фарбуванні гумової фарбою в 2 шари вона здатна зберігати свої властивості при будь-яких температурах. Крім того, є можливість підібрати колір фарби.

Так як стійка і універсальна гумова фарба рекомендується до використання на всіх видах поверхонь, схильних до постійного впливу води, вона також може використовуватися в якості герметика, наприклад, для бігових доріжок, басейнів, яхт і човнів. Гумова фарба також є паронепроникною. Крім того, дана фарба є нешкідливою і при нанесенні практично не пахне.

Свою назву гумова фарба отримала з тієї причини, що її плівка є гнучкою і віддалено нагадує гуму. Дана фарба не ковзає, а тому часто використовується на виїзд і в’їзд в підземний гараж, особливо взимку. Бетону, пофарбованого цієї диво-фарбою, шипована гума жодним чином не зашкодить. А дерево, оброблене даної фарбою, що не буде гнити і отримає приємний вигляд пластика.