Сьогодні металочерепицю пропонують безліч вітчизняних і зарубіжних компаній, переважна кількість яких на будівельному ринку давно, і мають непогану репутацію. Проте, зустрічаються і такі, які не гребують підробкою і норовлять обдурити недосвідченого покупця.

Саме тому ми пропонуємо Вам кілька рекомендацій, які, сподіваємося, будуть корисні тим, хто збирається купити металочерепицю, яку пропонує великий каталог металлочерепицы за посиланням, і покрити нею покрівлю свого будинку.

  1. Покриття металочерепиці може бути таким: поліестер, матовий поліестер і пурал. Основа поліестеру – поліефірна фарба, що має глянсову поверхню і володіє хорошим стійким кольором. Вона підходить до будь-яких кліматичних умов. До речі, поліестер – найдорожче з усіх покриттів. Поліестер матовий є поліефірне, зрозуміло, з матовою поверхнею покриття, що володіє відмінним кольором і стійкістю до механічних пошкоджень. Зберігає свої властивості в будь-якому кліматі. Пурал – для металочерепиці відносно нове покриття. На основі поліуретану, стійке до температурних перепадів, воно має високу корозійну стійкість і хорошим кольором, середню стійкість до механічних пошкоджень. Вважається найкращим покриттям для всіх видів покрівлі.
  2. Вибираючи металочерепицю, не обмежуйтеся знаннями, які дають продавці.
  3. На продукцію обов’язково повинен бути сертифікат і гарантійний талон. А якщо Ви маєте справу з дилером, то не зайвим буде вимагати і свідоцтво або дилерський договір, що підтверджують їх повноваження, а також поцікавитися, чи буде надана будь-яка підтримка в разі виникнення питань.
  4. Завжди звертайте увагу на розмір, вага і товщину сталевих листів і полімерного шару. Це дозволить целее зберегти Ваші кошти і нерви.
  5. Якщо продаж металочерепиці ведеться листами фіксованого розміру, то відсоток браку може бути великим. Переважно купувати вироби у фірм, що пропонують різати метал по заданих розмірах замовника.
  6. Не слід сліпо довіряти низькими цінами. Завжди робіть оглядку на наступні моменти. Наприклад, якщо стопка нарізаних листів металочерепиці висока, це говорить про те, що геометрія виробів мало точна. Що в свою чергу веде до нещільного прилягання листів до покрівлі і подальшого її протіканню, навіть не дивлячись на встановлені якісні водостічні системи. Пам’ятайте, низька стопка – це, свого роду, геометричний знак якості.

Отже, металочерепиця, це красиве і якісне покриття, яке при самому простому догляді, прослужить до 40 років, прекрасно зберігаючи Ваш будинок від дощу і вітру.