Сучасний ринок підлогових покриттів пропонує широкий вибір продукції, яка може задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Але при всій різноманітності популярність паркету не падає, і це не дивно, адже цей матеріал володіє привабливим і естетичним виглядом, високою міцністю і екологічністю. Натуральне дерево здатне вбирати зайву вологу в приміщенні і віддавати, якщо вологість сильно знижується, тому в кімнаті забезпечується комфортний мікроклімат.

Щоб надовго зберегти привабливість і унікальні властивості паркету, потрібно уважно підходити до вибору матеріалу на сайті https://vsenapol.com.ua/, а також дотримуватися правил укладання.

Які критерії потрібно врахувати?

Головний критерій, на який потрібно обов’язково звернути увагу, – це тип розпилу. Можливі такі варіанти:

  1. Радіальний (а). Найкращий тип. Обробка виконується перпендикулярно щодо кілець дерева, що дозволяє домогтися правильної структури, однорідності кольору, паралельності ліній волокон. Вид малюнка змінюється в залежності від кута огляду і падіння світла. Коефіцієнт лінійного розширення паркетної дошки мінімальний, має високу стійкість.
  2. Тангенціальний (b). Волокна мають вигляд хвилястих ліній. Деревина має відмінні показники міцності.
  3. Змішаний. Поєднуючи два типу розпилу, створюються художні вироби.
    Багато хто помилково вважає, що висока ціна паркету – показник хорошої якості. Насправді, якщо використовується рідкісна порода дерева, то його характеристики часто бувають нижче, ніж матеріалів, ціна яких значно нижче.

Умовно паркетні покриття можна розділити на дві категорії: А і В. Категорія А – це вироби вищого класу, у яких відсутні сучки, тріщини, відколи й інші дефекти. Це дубовий паркет і матеріал, для якого використовуються екзотичні породи дерева. Категорію В складають всі інші види продукції, на яких присутні дрібні дефекти. До неї відносять: березу, бук, ясен, в’яз.

При покупці обов’язково потрібно перевірити відповідність і ідеальне прилягання планок одна до одної. Якщо буде шорсткість або зазор, не вийде створити рівну підлогу.

Де купити хороший паркет?

Магазин https://vsenapol.com.ua/ пропонує купити паркет в Україні за найкращими цінами. Кожен наш клієнт отримає надійний і безпечний матеріал високої якості і першокласний сервіс. Ознайомтеся з нашим каталогом і замовте зворотний дзвінок консультанта на сайті, щоб дізнатися подробиці.