Керамічна плитка є одним з найважливіших елементів сучасного декору. За своєю популярністю, вона вже давно перевершила кахель, паркет, лінолеум та інші типи підлогових покриттів. Однак щоб підлогове покриття прослужило досить довго і завжди радувало ваше око необхідно правильно вибрати плитку.

Переваги матеріалу

У порівнянні з іншими сучасними видами підлогових покриттів, керамічна плитка має безліч плюсів:

  • висока міцність і довговічність;
  • стійкість до механічних пошкоджень і забруднень;
  • чудові експлуатаційні характеристики;
  • велика кольорова гама;
  • відносно невисока ціна.

Крім усього перерахованого вище, за керамічною плиткою набагато простіше доглядати, тому буде зберігати чистоту. Особливо це актуально для кухні, оскільки саме в цій кімнаті здійснюється приготування їжі.

Поради щодо вибору керамічної плитки

Щоб плитка для підлоги прослужила довго, при її виборі слід брати до уваги такі критерії:

1. Кліматичні умови – існує плитка для зовнішніх і внутрішніх робіт, кожна з яких має різною стійкістю до вологи і морозів.
2. Місце використання – сьогодні в магазинах можна знайти велику кількість різновидів керамічної плитки, кожна з яких призначена для використання в певній кімнаті.
3. Колірна гамма і малюнок – сучасні виробники виробляють безліч колірних рішень, що дозволяють реалізувати найсміливіші ідеї по оформленню інтер’єру.

Якщо ви шукаєте де купити якісну керамічну плитку за доступною ціною, то купити її можна у спеціалізованому інтернет-магазині.

Яку кількість плитки необхідно закуповувати?

Перш ніж купити підлогове покриття потрібно визначитися з тим, яка кількість плитки вам потрібно. Для цього потрібно розрахувати точну площу приміщення і додати до отриманих обчислень 10 відсотків, які необхідні на випадок відбракування або обрізки плитки. Занадто багато плитки купувати не варто, оскільки якщо матеріалу не вистачить, то його завжди можна докупити.