Цей атрибут в домашньому пивоварінні є досить важливим і необхідним. Хоча так вважають не всі. Але за допомогою цього приладу можна контролювати ступінь помелу солоду. Подрібнювач солоду домашньому пивоварові забезпечує свободу, через те, що з’являється можливість варити пиво, коли буде бажання.

Варто відзначити, що якщо є млин для солоду, то продукт можна закуповувати оптом, що істотно зменшує його вартість. Крім цього, при групових закупівлях багато постачальників роблять знижки.

У млині можна між валами регулювати люз. Якщо він знаходиться на мінімальному показнику, то помел солоду вийде максимально тонким. За консистенцією він буде нагадувати борошно.

При наявності такого пристосування кожен пивовар може підлаштовувати її параметри під власні бажання, що є незаперечною перевагою.

Завдяки подрібненому продукту людина може домогтися максимально ефективного і швидкого оцукрювання крохмалю. Через це кількість застосовуваного солоду зменшується, а кінцевий результат виходить досить смачним.

Рекомендації щодо вибору

Вибирати млин для солоду за даним посиланням https://www.homebrewery.com.ua/shop/equipment/dlja_susla/melnici-dlya-soloda необхідно правильно. При цьому варто пам’ятати про те, що вони можуть бути автоматичного або ж ручного типу. Електрично набагато ефективніше і швидше. Подрібнювати вони можуть різноманітні типи солоду.

Також пивовар повинен перед придбанням пристрою точно визначитися з тим, як часто він буде використовувати пристрій. Млин ручного типу підійде для тих людей, які солод будуть перемелювати рідко і в невеликих кількостях.

При подрібненні варто просто крутити рукоятку. Продуктивність безпосередньо залежатиме від що додаються зусиль і швидкості проведення маніпуляцій. А ось пристосування, яке працює від електрики, буде набагато ефективніше і швидше перемелювати продукт для пивоваріння.

Вальцьові млини є найбільш поширеним варіантом. В дію пристрій приводиться за допомогою ручки або дриля.

Фіксується конструкція на спеціально призначеної ємності для перемеленого солоду. Число вальців може становити 2-6. Класичною є жорна млин. У приміщенні багато місця вона не займає.

Найкраще купувати пристрій, зроблений з нержавіючої сталі, так як матеріал є міцним і максимально надійним. Після тривалого періоду експлуатації він не піддається деформації.