Найочікуваніше оновлення у світі бездоріжжя вже настало. Нова Honda CRF450R 2017 року повністю перероблена і з гордістю демонструє явний вплив HRC на світ мотокросу. Абсолютно новий, потужніший двигун, ви можете переконатися на нашому сайті https://honda.ua/motorcycles/crf450r/про достовірність інформації нове шасі та ультрасучасна електроніка – ось рекомендаційні листи однієї з найбажаніших моделей. Honda CRF450R, випущена 2002 року, завжди була еталоном як для аматорів, так і для професійних гонщиків. Потужний чотирициліндровий двигун із золотим крилом знову вступає на шлях досвіду в змаганнях, а Тім Гайзер лідирує в загальному заліку MX1 у своєму першому сезоні, щоб увімкнути нові функції, які змушують його сяяти власним світлом на всіх трасах.

Нове покоління CRF450R

Поєднуючи в собі радикальність і простоту використання, нове покоління CRF450R 2017 року було розроблено, щоб запропонувати продукт, яким можуть насолоджуватися гонщики будь-якого рівня, незалежно від того, берете ви участь у перегонах вихідного дня або берете участь у чемпіонаті на найвищому рівні. Одноциліндровий двигун майже повністю є твором мистецтва, створеним HRC, щоб запропонувати на 11% більше максимальної потужності завдяки новій голівці блоку циліндрів зі збільшеним підйомом клапана, більш високим ступенем стиснення і прямим впуском.

У результаті цих поліпшень криві потужності та крутного моменту поліпшуються як на високих, так і на низьких обертах. Таким чином досягається кращий розподіл подачі по всій кривій і краща тяга, розгін з місця на 5% швидше. Виготовлене повністю з алюмінію, дволонжеронне шасі Honda сьомого покоління ще більше опускає центр тяжіння до землі для нейтральнішої реакції, а також вкорочує колісну базу, а також відстань між віссю маятника та колесом. Тяга та маневреність у рівних частках. На додаток до цих двох основних моментів ми маємо виділити нову вилку Showa діаметром 49 міліметрів, надзвичайно міцну та із заводськими характеристиками.

Бензобак із титану, електричний стартер (опція) і новий кузов, що поліпшує подачу повітря для охолодження, також привертають увагу. взявши CRF450R за відправну точку, приходить давній родич Honda CRF450R1 із безліччю варіантів, щоб стати більш ніж гідним суперником всемогутнім європейським брендам. Це буде непросте завдання, але японці хочуть відновити втрачені позиції у війні ендуро, яка стає все більш популярною дисципліною.

Під час адаптації до ендуро налаштування підвіски було розроблено незалежно для досягнення ідеального контролю в найрізноманітніших ситуаціях, з якими стикається мотоцикл ендуро, а заднє колесо тепер складає 18 дюймів. CRF450R – це чиста, готова до перегонів машина ендуро, на відміну від будь-якої іншої, яку Honda коли-небудь виробляла. Він заснований на значно поліпшених характеристиках нового CRF450R, і ми нічим не пожертвували під час виробництва цієї версії RX Enduro, пропонуючи щось абсолютно нове досвідченим гонщикам по всьому світу. Прямо з коробки він створений, щоб перемагати на змаганнях найвищого рівня.