Якщо аналізувати принцип його роботи, то це ефект електромагнітного резонансу в коливальному контурі. Його функціональні параметри можуть задовольнити потреби будь-якого споживача.

Результат пошуку зображень за запитом "ферорезонансний стабілізатор напруги"

Ферорезонансний стабілізатор напруги знайшов досить значне поширення в різних сферах промисловості та в побуті. Такі механізми дають можливість вирівняти змінну напругу.

На сьогодні є стандарт, за яким напруга на виході має перебувати в інтервалі 0,9-1,05 від номінального значення. Ця норма була визначена давно і всі пристрої повинні їй відповідати. Напруга мережі на виході має дорівнювати 197-230 В.

Цікавить вибрати надійний стабілізатор напруги, переходіть в інтернет магазин http://xn--80ac0ce.xn--j1amh/

Регулювання вихідної напруги – безступінчасте, швидкість стабілізації близько 50 мс. Таке швидкодію задовольняє вимогам найточнішого і примхливого до харчування обладнання (телекомунікаційне засоби вимірювальної техніки та ін.). Точність підтримки вихідної напруги укладається в 1%! Така точність необхідна в рідкісних випадках, наприклад для джерел світла з певною температурою напруження спіралі, вимірювального обладнання, але однозначно це комфортно абсолютно для всіх електроспоживачів (відмінний тепловий режим, максимальний ККД і ресурс). У деяких зразків стабілізаторів передбачена зовнішнє регулювання вихідної напруги, а це дозволить скорегувати напругу при втратах на довгих лініях.

Ферорезонансні стабілізатори, як і інші сучасні типи мають автоматичний процес регулювання напруги.

Сучасні пристрої феррорезонансного типу володіють вражаючими характеристиками і дуже тривалим терміном служби, проте вартість пристроїв досить висока.

Але недоліки в них також є. У порівнянні з іншими моделями стабілізаторів, діапазон вхідних напруг значно менше – від 180 до 250 В . Але це не означає, що при зниженні напруги до 175 В стабілізатор одразу відключиться. Якщо буде ситуація, коли зниження вхідної напруги буде до 160 В, напруга на виході опуститься лише до 200 В і пристрій не відключається.

З огляду на невисокий діапазон вхідних напруг, немає потреби в захисті від зниження напруги. Залишена лише захист від підвищеної напруги – 246 В.

Ферорезонансний стабілізатор по праву найгаласливіший в класі стабілізаторів. Ефект резонансу при функціонуванні стабілізатора відчутний на вібрації трансформаторів і тому видає чутне гудіння. Якщо для стабілізатора немає окремого, що закривається приміщення, то шум від роботи буде чути у всій квартирі або будинку.

Отже за підсумками ферорезонансний стабілізатор кращий за всіма параметрами стабілізації, його можна використовувати для дорогого і відповідального обладнання, на відмінно відпрацює у комплексному захисту (будинок, котедж, офіс, склад)

Сильні сторони:

– безступінчасте регулювання

– швидка стабілізація

– висока точність

– немає рухомих елементів

Слабкі сторони:

– невисокий діапазон вхідних напруг

– висока ціна

– шумне функціонування

Безсумнівно, плавне регулювання обов’язково для високотехнологічних пристроїв, де відсутність стрибків і висока точність напруги є важливим фактором. Ферорезонансні стабілізатори забезпечують фільтрацію перешкод, а також можуть комплектуватися додатковими опціями, які будуть корисні для виробництва: моніторинг, дистанційне керування, корпуси з посиленим захистом IP54, масляне охолодження, електронний байпас, блискавкозахист і т. Д. Крім цього ферорезонансні стабілізатори можуть застосовуватися в неопалюваних приміщеннях або металевих щитах, де допускається падіння температури до -25 С і вологість до 95%.

Побутова техніка постійно модернізується і вдосконалюється. Тому виробники ферорезонансним стабілізаторів напруги прагнуть до модернізації. Вони підвищують якість схеми, що дозволяє впоратися з великими перевантаженнями. Інноваційні прилади такого виду відрізняються підвищеною швидкодією, точністю регулювання і тривалим терміном роботи.