Гусеничні екскаватори входять в групу землерийної техніки і є найбільш затребуваними моделями серед всіх екскаваторів. Особливістю гусеничних екскаваторів є наявність одного ковша і спеціальної гусеничної стрічки, за допомогою якої техніка переміщається.

Техніка є багатофункціональною, дозволяє вирішувати масштабні будівельні завдання на об’єкті. Робота техніки проходить з синхронним взаємодією всіх елементів конструкції: стріли, гусеничної рами, ковша, поворотної платформи.

Особливості гусеничних екскаваторів

Гусенична техніка здатна виконувати різні завдання. При цьому вона відрізняється простотою обслуговування і експлуатації.

Більшість моделей (детальніше на ekskavator.kiev.ua) мають високу продуктивність, оснащені двигунами, що працюють в економному режимі.

Потреба в технічному обслуговуванні мінімальна. Конструктивні особливості техніки дозволяють оперативно проводити ремонтні роботи прямо на місці.

Машини мають високу маневреність і гнучку систему управління. Панелі управління в кабінах операторів з року в рік доповнюються новими актуальними функціями.

Гусеничні екскаватори витривалі і здатні вирішувати завдання оперативно в будь-яких кліматичних умовах. Вони здатні працювати на об’єктах без під’їзних шляхів.

Сфера застосування

Особливості гусеничних екскаваторів дозволяють використовувати їх для вирішення великого спектру робіт на невеликих і великих будівельних об’єктах. Техніка використовується для наступних типів робіт:

 1. загальнобудівельні;
 2. сільськогосподарські;
 3. лісозаготівельні;
 4. металлозаготовітельние;
 5. комунальні;
 6. дорожні;
 7. аварійно-рятувальні;
 8. завдання за знесення споруд.

На будівельних майданчиках за допомогою гусеничного екскаватора найчастіше вирішуються наступні завдання:

 1. розробка котлованів будь-якої глибини для будівництва висотних будівель;
 2. формування траншей для трубопроводів і комунікаційних систем;
 3. формування насипів в процесі дорожнього будівництва;
 4. обробка гірських порід;
 5. лісозаготівля;
 6. робота з мерзлими грунтами;
 7. очищення дна водойм від скупчень мулу;
 8. знесення будівельних об’єктів;
 9. дроблення металевих конструкцій;
 10. навантажувальні роботи на будмайданчику.

При роботі на гусеничних екскаваторах використовується навісне обладнання, яке підвищує функціональність техніки і дозволяє значно швидше виконувати спеціальні завдання. Активно використовуються гідромолоти, ковші великих обсягів, грейфери щелепи, змінні зуби на ковші.