Кутовий диван є одним з оригінальних і зручних видів м’яких меблів, який відрізняється універсальністю і здатний стати яскравим акцентом в інтер’єрі залу або вітальні.

Сучасні виробники пропонують широкий вибір моделей, що відрізняються конфігурацією, дизайном і колірним рішенням. Однак така дизайнерські меблі об’єднує одну особливість – вона легко розміщується в малодоступному місці – кутку кімнати, що дозволяє максимально використовувати простір приміщення.

Які бувають види кутових диванів?

Велика розмаїтість м’яких меблів надає широкі можливості по облаштуванню будинку або квартири. Залежно від типу конструкції кутові дивани поділяють на такі види:

  • трансформери – вид дивана, який за пару рухів перетворюється в спальне місце;
  • модульні системи – складаються з декількох пересуваються секторів;
  • монолітні дивани – їх частини надійно скріплені між собою і не переміщаються незалежно один від одного.

На що звернути увагу при покупці кутового дивана?

Головними критеріями при виборі кутового дивана є:

  • якість пошиття;
  • матеріал каркаса і механізм трансформації;
  • вид наповнювача і оббивка.

Щоб судити про якість виробу, досить вивчити шви, які повинні бути рівними, надійними і без стирчать ниток. Обов’язково уточніть, з якого матеріалу виконаний каркас дивана. У більшості випадків використовуються:

  • ДСП – доступний матеріал, проте не характеризується тривалою експлуатацією і не призначений для великих навантажень;
  • фанера – склеєні частини натурального дерева, що відрізняються міцністю і екологічністю;
  • метал – такий каркас буде надійним і довговічним.

При наявності механізму трансформації уточніть товщину металу, з якого він виконаний. Даний показник повинен бути не менше трьох міліметрів. Надійна забарвлення і сполучні елементи служать показником рівня якості товару. Відмовтеся від моделей з дешевим поролоновим наповнювачем, який швидко прийде в непридатність. Краще віддати перевагу пінополіуретану або пружинного блоку.

Тип оббивки кожен вибирає на власний смак, проте необхідно звертати увагу на її товщину. Не варто економити і купувати занадто тонкий матеріал, який швидко потреться і доставить зайві клопоти.

Якісний кутовий диван, куплений з урахуванням перерахованих вище рад, прослужить вам довгі роки, прикрашаючи кімнату і створюючи затишну атмосферу!