Найважливішою складовою комерційного успіху будівель торгового, офісного і готельного призначення є застосування правильних несучих і огороджувальних конструкцій.

Створюючи архітектурну концепцію майбутніх будівельних проектів, девелопери приділяють особливу увагу вибору необхідних матеріалів для несучих конструкцій і фасадів. Якщо в будинку архітектор задумав великий Атріум або зал для засідань або інше велике безколонное простір, то не обійтися без застосування металоконструкцій. Метал відмінно працює на розтяг і вигин, що дозволяє створювати без праці прольоти в 100 метрів і більше.

Сучасні тенденції прагнуть використовувати безліч незвичайних форм таких як дуги кільця консолі кути і т.д. всі ці форми щодо просто виконати з металоконструкцій.

Якщо зупинятися на огороджувальних рішеннях, то поряд з традиційними вентильованими фасадами сендвіч панелями, інженери пропонують застосовувати і інновації. Наприклад, поставити вентильований фасад з облицюванням з сонячних панелей або благородних металів таких як бронза мідь або нержавіюча сталь.

На додаток до грамотної консультації, інженери компанії ink-a.com допоможуть розрахувати навантаження, зробити розкладку і підібрати полімерне покриття сендвіч-панелей, яке буде максимально відповідати агресивності середовища.

Важливим і не вичерпавшим себе трендом в Україні є застосування погодостійкої сталі Кортен для фасадних рішень і елементів ландшафтної архітектури.

Знання та досвід фахівців компанії допомагають замовникам оптимізувати витрати на матеріалах і отримати гарне і енергоефективне будівлю максимально відповідає потребам сучасного бізнесу. При цьому архітектори таких проектів не турбуються про надійність і красу цих рішень.

AutoCAD 2014 року – ефективне проектування та креслення

У наше століття – століття розвинених технологій і різних інновацій, значно полегшується і автоматизується велика частина робіт. Наприклад, такі роботи, як креслення і проектування, можна без проблем здійснити завдяки системі AutoCAD. Дана система дозволяє ефективно автоматизувати креслення і проектування.

Програму розробляла компанія Autodesk. Програма AutoCAD було створено і випущена в продаж ще в 1982 році. Система відразу ж заслужила популярність у всіх сферах проектування. Програма AutoCAD розроблена на 18 мовах, придбати її можна в більш ніж 100 країнах світу. Регулярно програма оновлюється і випускає нові версії.

Ще на початку своєї діяльності компанія Autodesk прагнула ефективно полегшити роботу проектувальників. Проектувальники могли створювати в двомірному варіанті конструкції різного ступеня складності – від простих до складних. Крім того, можна було працювати з шарами і розміщувати коментарі.

Уже в нашому столітті, компанія Autodesk значно вдосконалила систему AutoCAD. У версію 2010 року було додано підтримку тривимірного параметричного креслення. На даний момент, самою останньою версією вважається AutoCAD 2014. Ця версія дозволяє асоціювати креслення з реальними картами. Ця функція називається – функція GeoLocation API. Крім того, версія 2014 року має повний комплект інструментів для тривимірного моделювання. Завдяки системі рендеринга mental ray з’явилася можливість отримувати візуалізацію моделей найвищої якості.

У минулому році, в систему AutoCAD була додана підтримка хмар точок і можливість здійснювати друк на 3D принтері.