Будматеріали сьогодні є на будь-який смак, різні за ціною, якістю, виробництвом, відповідно – чим дешевший вихідний будівельний матеріал, тим частіше доведеться робити ремонт, але дорожнеча, це ще не показник якості!

Гіпсокартон та гипсоволокно, на великих будівельних порталах зареєстровано близько багато компаній, які працюють за даним профілем. Як випливає з назви, гіпсокартон зроблений з спресованого гіпсу, затиснутого двома шматками картону і що найцікавіше, у кожного виробника своя технологія і консистенція даного продукту. На перший погляд ця конструкція здасться дуже неміцні, але практично всі міжкімнатні та офісні перегородки складаються саме з гіпсокартону.

Залізобетонні вироби група найбільш міцних конструкцій. Дорожні плити (зазвичай призначені для тимчасового використання, за винятком особливої ​​категорії – аеродромних плит), плити перекриття (є сполучною ланкою при будівництві будинку), палі (міцні, залізобетонні стовпи, забиваються в землю, для зміцнення фундаменту), піноблоки (вважається найсучасніший метод будівництва, виготовляється з цементу), фундаментні будівельні блоки.

Цегла за способом виробництва ділиться на два види, керамічний – заготовку з глини ліплять в печі і силікатна, що складається з більшою мірою з піску. При придбанні цегли необхідно звертати увагу на морозостійкість і міцність конструкції.

У будь-якої будівельної роботі, навіть найдрібнішої не обійтися без будівельної хімії. Монтажна піна, очисник, герметик, клей, ущільнювач, серпянка, малярська стрічка, водно-дисперсійна фарба, емаль, лак, масляна фарба, грунт, колір, просочення для дерева, противоморозні добавки, суперпластифікатор, добавки в бетон і безліч всіляких найменувань, який немає сенсу перераховувати. При роботі з даними матеріалами потрібно пам’ятати про засоби захисту від шкідливих речовин, що шкодять здоров’ю людини.

Існує ще одна категорія будівельних матеріалів сипучі. Сухі клейові склади, шпаклівки, штукатурні суміші, наливні підлоги, затирка для швів, сухі суміші, алебастр, цемент, грунтовки та гідроізоляційні матеріали, добавки, рідкі цвяхи, рідке скло, в чому перевага? Величезна перевага сухих сумішей в зручності транспортування, в більш тривалому терміні придатності, також існує можливість досягти потрібної консистенції.