У наші дні великий попит має такий спосіб оформлення будівель, як облицювання фасаду каменем. Подібна обробка надає фасаду набагато більш ефектний зовнішній вигляд, ніж обробка каменем стін всередині приміщення. Крім того, подібне облицювання є досить практичним рішенням, що є хорошим приводом вивчити цей процес більш докладно.

Переваги кам’яного облицювання

Серед найбільш явних переваг подібного роду обробки можна відзначити наступні:

  • відмінний зовнішній вигляд;
  • можливість застосовувати найрізноманітніші дизайнерські ефекти;
  • практичність.

Матеріали, використовувані для цих робіт дуже стійкі до впливу навколишнього середовища, наприклад, сонячного випромінювання, опадів і зміні температурного режиму. Це забезпечує значний термін експлуатації без втрати експлуатаційних характеристик і зовнішніх даних. Незалежно від того, використовується натуральний або штучний матеріал, облицювання з каменю прослужить протягом довгих років.

Як вибрати матеріал для оздоблення?

В даний час на ринку будівельних матеріалів є дуже широкий асортимент каменю для облицювання. Як сказано вище, його можна розділити на натуральний і штучний. До натуральному можна віднести:

  • Вапняк. Краще вибирати щільні види цього матеріалу, тому що вони можуть довго зберігати свої якості, на відміну від м’яких.
  • Базальт. Важкий і міцний камінь, відмінно підходить для облицювання фасаду.
  • Мармур. Щільний матеріал з найширшим розмаїттям кольору і малюнка.
  • Граніт. Володіє такими ж, але набагато більш кращими, властивостями, як і базальт. Оптимальний вибір для облицювання зовнішньої стіни будівлі.

До кого звернутися за допомогою?

Для проведення робіт з облицювання фасаду каменем можна використовувати наскільки завгодно хороший матеріал, але, якщо ними займаються працівники, які не мають достатніх знань і досвіду, результат буде дуже плачевних. Тому необхідно звертатися за допомогою в компанію, яка веде свою діяльність на цьому ринку вже кілька років і заслужила репутацію якісного виконавця практично будь-яких робіт.

Звернувшись у фірму, яка професійно займається будівельними та ремонтними роботами можна бути впевненими, що результат буде радувати протягом багатьох років.