Тенденції сучасного ремонту не стоять на місці, у тому числі змінюються інтер’єри кухонь.

Так при ремонті кухні досить багато людей вважають за краще встановлювати замість звичного обіднього столу барну стійку, на цей крок вирішуються навіть власники скромних апартаментів.

Вибір на користь так званого дизайнерського рішення невипадковий. Барна стійка настільки універсальна, що чудово прикрасить як кухню значних розмірів, так і гармонійно впишеться в дизайн маленької кухні.

Причому, кухню великих розмірів барна стійка зробить більш наповненою та гармонійною, а маленька кухня облагородиться завдяки незвичайному рішенню.

Таким чином, барна стійка, це своєрідний універсальний інструмент, який допомагає надати вишукувань будь-якій кухні.

Якщо ви хочете, щоб барна стійка гармонійно вписалася в інтер’єр вашої кухні, необхідно спочатку розподілити місце під кухонний гарнітур, а потім знайти оптимальне місце для барної стійки.

Найчастіше на невеликих кухнях спосіб вбудовування барної стійки такий, що її поєднують з робочою стільницею, обіднім столом або кухонна барна стійка замінятиме вам стіл.

У першому варіанті – поєднання зі стільницею, елемент барної стійки прямує до того місця, де готуватиметься їжа і при цьому розташовується трохи вище самої стільниці.

Барна стійка у разі грає роль перехідного елемента.

Другий варіант – поєднання з обіднім столом, передбачає розміщення барної стійки безпосередньо над обіднім столом.

Виходить своєрідна двоярусна конструкція.

І останній варіант, коли барна стійка грає роль обіднього столу. У цьому випадку в стіну кухні здійснюють монтаж полегшеної конструкції.

Це найбільш вдалий варіант для зовсім невеликих кухонь.