Розкіш, елегантність і комфорт є головними відмінними рисами продукції італійської компанії Giorgio Collection.

Прості, лаконічні форми завдяки професіоналізму і незвичайному художньому смаку дизайнерів марки поєднуються з дивовижними по красі текстурами дорогих матеріалів.

Придбати меблі Giorgio Collection – значить по-справжньому розбиратися в меблевому мистецтві.

Історія бренду

Італійська марка Giorgio Collection з’явилася в 1956 році. Керівництво компанії прагнуло досягти високого рівня якості і для постійного поліпшення виробничого процесу забезпечувало регулярну участь в міжнародних меблевих виставках.

Продукція виділялася починаючи з самого першого конкурсу – в 1958 році в Мілані. У кращих традиціях Італії Giorgio Collection незмінно демонструє надзвичайно високу планку якості. Сьогодні салони італійського бренду можна знайти по всьому світу.

Приклади використання в інтер’єрі

Вітальня

Дизайнери Giorgio Collection безкомпромісно підходять до вибору матеріалів для виробництва предметів інтер’єру для вітальні. Тільки найкраще, не менше.

Великий журнальний столик прикрасить вітальню справжнього естета і цінителя прекрасного. Стільниця облицьована шпоном з манчжурского ясена відтінку «мокко» і має глянсове поліефірне покриття.

Стійка форма і лаконічний дизайн виробу забезпечують елегантний і аристократичний вигляд.

Спальня

Для оформлення спальні дизайнери італійського бренду розробили вишукану колекцію Absolute. Ліжко є центральним елементом інтер’єру.

Колірна палітра включає:

  • сірий;
  • білий;
  • чорний.

Висока узголів’я ліжка не тільки забезпечує зручність під час відпочинку або сну, але і гармонійний зовнішній вигляд виробу.

Виріб виконаний з елітних матеріалів. Для облицювання використаний шпон з манчжурского ясеня, вкритий поліефірним шаром.

Узголів’я оббите натуральною шкірою, ніжки і декоративні деталі зроблені з нержавіючої сталі з хромованим покриттям.