Керамзит – відомий будівельний матеріал, який активно застосовується при спорудженні будинків. Він відомий як високоміцний утеплювач, компенсаційний засіб для будь-яких основ.

Цей вид матеріалу користується величезним попитом у населення багатьох країн, оскільки вартість керамзиту залишається помірною. Можна купити керамзит в мішках, біг-бегах (м’яких контейнерах) або розсипом, все залежить від необхідних обсягів.

Він проводиться зі звичайної глини. Завдяки випалу керамзит набуває нових якостей і стає практично невагомим, навіть губчастий. Його важливими характеристиками буде абсолютна чистота з точки зору екології і нешкідливість для людини.

Якісні показники цього виду матеріалу різнорідні, тому він активно використовується в будь-яких галузях будівництва. Будинки, зведені з його допомогою, легкі, але одночасно – міцні і надійні.

Переваги керамзиту:

  • губчаста основа такого матеріалу забезпечує будівлі тепло в холодний період і надійно захищає від сторонніх звуків, шумів;
  • керамзит відмінно витримує максимально низькі температури повітря, тим самим забезпечуючи захист споруди від можливих перекосів;
  • добре справляється з функцією дренажу, пропускаючи крізь себе воду;
  • не горючий.

Керамзит активно застосовується при виготовленні бетону, він робить розчин дуже міцним, загартованим. Цей вид матеріалу йде і на виробництво підлогового підстави.

В результаті виходить дуже міцне і монолітне покриття. Керамзит не боїться вологи, яку він здатний вбирати було багато.

Матеріал цей – просто безцінний в області застосування в якості вирівнюючого підстави. Керамзит з легкістю маскує значні перепади.

Підлоги, зроблені з його допомогою, висихають в короткий час, вони відрізняються бездоганним підставою. Монтаж такого типу буде зроблений в короткі терміни і з мінімальними втратами грошових коштів.

Зараз на розвиненому ринку будівельної індустрії існує велика безліч всіляких різновидів цього будматеріалу, і ціна керамзиту визначається особливостями породи глини, з якої він зроблений.

Відповідно, матеріал нижчої якості з додаванням різного роду дешевих замінників буде коштувати помітно дешевше. Натуральний природний матеріал надовго збереже свої цінні якості, роблячи будь-яку споруду надійної і твердої.

Правильний підрахунок кількості необхідного для будівництва матеріалу допоможе істотно заощадити кошти.

Керамзит дозволяє робити бетон більш легким, доступним з точки зору матеріальних витрат. Це універсальний матеріал, без якого важко обійтися при зведенні будь-яких будівель.